Lielauces ezera laivu bāze
Lielauces ezerā var izvilkt līdaku, līņu un asaru lomus, vēžot, te var iznomāt laivas, velokatamarānus, SUP dēļus, pārnakšņot peldošajās mājiņās, nopeldēties un vērot putnus.
Auces novads miniatūrā
Trušu ciematu “Auces apkārtne miniatūrā” savās “Krastiņu mājās” (otrās mājas pa labi, iebraucot Lielaucē no Auces puses) ierīkojuši Sanita un Arnis Fišeri.
Velomaršruts “Auces apkārtne” – Lielauces posms
Maršruta galvenās piesaistes vietas ir Auce un Lielauce. Tas būs īsts baudījums pacietīgajiem un fiziski izturīgajiem, jo maršruts ved pa dažādas nozīmes un seguma ceļiem.
“Lielauces kliņģeris” atpūtas bāze
SIA “Lielauces kliņģeris” atpūtas bāze pie Lielauces ezera saviem klientiem, draugiem un ģimenēm piedāvā klusu atpūtu pie dabas – padzīvošanu vasaras atpūtas mājiņā, treilerī vai labiekārtotā pirts mājā. Tajā piedāvā ārstniecisko pirti ar avota ūdeni un zemes tauku sulu ierīvēšanai pēc karsēšanās uz lāvas.
Ceplis
Kopš 1860.gada Lielaucē darbojas ķieģeļu ceplis un simts gadus virs apdedzināšanas krāsns slejas skurstenis. Ķieģeļu apdedzināšanai vienmēr tikusi izmantota malka, bet, kopš SIA “Ceplis” pārgājis uz modernākām apdedzināšanas tehnoloģijām, skurstenis vairs nekūp, bet simtgadīgais ceplis ir industriālā kultūras mantojuma piemineklis.
Zemnieku saimniecība “Baltiņi”
Aigara Verņa bioloģiskā piensaimniecība “Baltiņi” atrodas uz pašas Zemgales un Kurzemes robežas, bet tur vērts aizbraukt, jo var iepazīt ne tikai ar bioloģiskā piena iegūšanu, bet arī vēsturiskus lauksaimniecības tehnikas eksponātus.
R.Verņa bioloģiskā aitu saimniecība
Savukārt, tiem, kuriem interesē, kā dzīvo auniņš Šons ar saimi, var apmeklēt Raimonda Verņa bioloģisko aitu saimniecību Lielauces “Dižozolos”, kurās audzē Latvijas tumšgalves šķirnes aitiņas.