Gada lielaucnieks

Ļaudis

Sintija Želve-Bergmane

Par Sintiju iesākšu ar viņas direktores Ineses Dauginovičas īsu raksturojumu. ”Sintija ir “Spectre Latvija” gada darbinieks 2020.Sintija ir ļoti patiesa ,sirsnīga un atsaucīga! Darbam pieiet ar mīlestību, un vada savu komandu ar visaugstāko atbildības sajūtu. Mēs lepojamies ar to, ka Sintija ir mūsu komandā. Viņa apmāca jaunās meitenes, kas atnāk pie mums bez šūšanas pieredzes. Viņai ir talants apmācīt un iedrošināt meitenes šūšanas aroda apguvē!”

2020 gada nominācijā GADA INICIATĪVA Sintija pierādīja ļoti atbildīgā projektā par Daudzdzīvokļu nama pagalma stāvvietas ierīkošanu. Šis projekts viņai bija pirmais un bez pieredzes to iesāka un pabeidza līdz galam. Viņa pie katra nama iedzīvotāja gāja un pārliecināja par nepieciešamību īstenot un sakārtot savu vidi, kurā dzīvo. Neskaitāmas reizes nācās doties un rast kompromisus ar Auces komunālajiem pakalpojumiem.

Arī LEADER Daudzstāvu namu labiekārtošanas projekta īstenošanas laikā Sintija bija būvuzraugs labiekārtošanas darbu brigādei.

Arī pēc darbu beigšanas Sintijai nekad neradās jautājumi, kur ņemt ūdeni jauno kociņu laistīšanai. Sintija, ja ķeras pie darba, viņa to iesāk un noved līdz galam ar vislielāko atbildības sajūtu! Nākamajos projektos viņa jau būs pieredzējusi projektu vadītāja.