Gada lielaucnieks

Ļaudis

Daiņa Bušmaņa un Ivara Bušmaņa video

Raimonds un Aigars Verņi

Mūsu daudzu Lielaucnieku sirdīs bija Lielauces baznīcas atdzimšana un sakopšana, kuru II pasaules karā bija nopostījuši ienaidnieki un punktu iznīcībai pielikusi okupantu vara.

Mazliet vairāk nekā pirms gada jautājām sev: Kur mēs šogad talkosim? Radās ideja par baznīcas sakopšanu.

Bija doma sākt ar mazumiņu, izzāģēt krūmus, izveidot taciņas, lai Baznīca būtu kaut mazliet sakoptāka. Bet mūsu doma pārvērtās pavisam lielākā darbā. Šeit varētu citēt latviešu tautas dziesmas rindas: EJ DIEVIŅI TU PAPRIEKŠU-ES TAVĀS PĒDIŅĀS!

Pateicoties Raimonda un Aigara labdarībai un līdzdalībai, tika izdarīts gandrīz neiespējamais. Nolīdzināta apkārtne ap baznīcu, kurai tagad var pieiet klāt. Atrakts apkārt mūris, kurš bija gruvešu ieskauts. Iztīrīta ieeja baznīcā un daudzi citi darbi, kuri bez Aigara un Raimonda nebūtu iespējami. Ko gan tu cilvēks izdarīsi ar cirvi, lāpstu, zāģi.

Runājot ar Raimondu un Aigaru, uzzināju, ka tā bija jau sen lolota ideja par baznīcas sakopšanu.

Bet ceļš ir tikai sākumā un ticam, ka mēs visi kopā mūsu Lielauces baznīcu atdzīvināsim, lai tur kā senāk varētu kristīt savus bērnus, JĀ vārdu teiktu jaunlaulātie un varbūt vienkārši pasēdēt un padomāt….Jo baznīca mums ir tas krustpunkts tuvāk Dievam, tuvāk labajam, tuvāk mīlestībai…..

Paldies Raimond un Aigar par Jūsu labo sirdi, labajiem darbiem! Mēs ar Jums lepojamies!

Sanita Fišere