Notikumi

Lielauce

Šogad Lielaucē Halovīna jeb Visu svēto dienas priekšvakaru mazie lielaucnieki svinēja īpaši kuplā skaitā – 15 pagasta bērni! Dažs bija kaķis, panda, zirnekļcilvēks, kāds bija lācītīs, kaķis, ragana. Visā pasaulē Halovīna vakarā bērni pārģērbjas par spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Halovīnā grebj ķirbjus, arī lai aizbiedētu ļaunos garus.

Lielauces iedzīvotāji aktīvi iesaistījās šajā “konfektes vai izjokošu!” atrakcijā. It īpaši atraktīvi sagaidīja Inta Reisa, kura bērnus iesaistīja dziesmā ” Kasdārzā”, kā arī pati bija pārģērbusies par burvi. Ar katru nākamo apmeklēto māju bērnu skaits tikai pieauga!

It īpaša izvērtās tikšana līdz “Dzelmēm”, kur šogad par Halovīna noskaņu un dekoriem ir parūpējušies mājas iedzīvotāji. Valentīns Aščeulovs un Āris Jaunzems izveidojuši instalāciju ar spoku auto. Šo tumsā spokaini izveidoto mājas apkārtni brauc apskatīt pat no tālākajiem novada nostūriem!. Kur vēl labāk, ja redzi bērnos prieku, smaidu un kur vēl labāk kā pavadīt kopā veselu vakaru un vēl kaut kas tiek arī puncī!

Ilga Elferte, Baiba Volgaste