Notikumi

Lielauce

Lielaucnieki ir manījuši, ka Lielauces pili atver izrādīšanai vairākiem cilvēkiem, tomēr precīzu skaitu nevaram noteikt, jo nezinām, vai nejaušie garāmgājēji  nav redzējuši vienus un tos pašus. Šķiet, vismaz trīs. “Par Lielauces pili interesenti ir,” atklāj Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektore Irina Pilvere. “Jā, ir vairāki nopietni cilvēki, kas interesējas par pili, bet to, vai viņiem būs interese pili iegādāties, redzēsim tikai izsolē,” apliecina LLU kanclers Ziedonis. Viņš atsakās nosaukt skaitu, cik interesentiem, kā arī to, vai kāds no pils aplūkotājiem ir reģistrējies izsolei. “Izsolē redzēsim,” viņš ir lakonisks.

Kā ziņots,  22. septembrī Jelgavas pilī rīko atklātu izsoli ar augšupejošu soli, izsolot Lielauces pili un  “Pilītes” (garāžas-darbnīcas jeb kādreizējo muižas ratnīcu). Objekta nosacītā sākuma cena  280 200  eiro.

Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, jāreģistrējas līdz 2022. gada 16. septembra plkst. 12.00 un jāpārskaita nodrošinājuma maksa 10% apmērā no objekta izsoles sākumcenas.

Lielauces pils izsoles noteikumi