Notikumi

Lielauce

Sestdien, 10.septembrī, Lielauces ezerā mammadaba 12. atklātā spiningošanas čempionāta priekšpēdējais – piektais posms. Pulksten sešos uz līnijas nostājās piecas komandas, katrā pa diviem vīriem, un pēc identifikatoru izlozes iestūma laivas ezerā. Krastā vīri nāks pēc astoņām stundām ar tukšām rokām, jo spiningošanas sacensības notiek tā: katra noķertā zivs turpat laivā tiek nofotografēta pie lineāla ar izlozēto identifikatoru kadrā un atlaista, bet fotoattēls nosūtīts sacensību galvenajam tiesnesim Aldim Sāvičam. Visas noķertās zivis kāds makšķernieks var izvilkt vēlreiz. Šīs ir tādas kā fotogrāfiju sacensības un sacensību spraigums ir manāms tikai galvenā tiesneša viedtālrunī. Labi, ka Aldis Sāvičs pēc sacensībām dalās ar saviem iespaidiem “Latvijas Avīzē” un LVM mājas lapā mammadaba.lv.

Pulksten 6 no rīta Lielauces ezerā iebrauca Aigars Līdumnieks un Kaspars Grablovskis (“Komanda”), kuri pašlaik ir līderos, Artūrs Dzeguze un Rihards Lapčenko (“Den Basta Fiskaren”),  Eduards Kuzmins un Jānis Fogelis (“LB”), Nils Idžons un Andrejs Bakradze (“Pēdējais metiens”), Elvijs Ansons un Linards Barons (“LMC”)

Iepriekšējie sacensību posmi norisinājušies “Latvijas valsts mežu” apsaimniekotajos ezeros Kaņiera, Lielauces, Gulbju ezeros un Tērvetes ūdenskrātuvē. 28.maijā sacensībās sākās Kaņierī. 4. jūnijā LVM Lielauces ezera laivu bāzē uz starta līnijas bija sešas komandas, bet tagad piektajā posmā – piecas.

Sacensības  atbalstīta SIA “Salmo” ar “Lucky John” produktu līniju un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija.