Notikumi

Lielauce

2023.gads Dobeles novada Lielauces pagasta pārvaldes kolektīvam iesācies ar gandarījumu par labi paveiktu darbiņu. Pirms Ziemassvētkiem 2022.gada gada nogalē Dobeles novada Lielauces pagasta pārvaldes kolektīvs aicināja piedalīties akcijā “Sveces Ukrainas armijai”. Rosinājām cilvēkus savākt no radiem, draugiem, iedzīvotājiem un citiem interesentiem jebkādus sveču atlikumus, kā arī Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas sveču pārpalikumus, un nogādāt Lielauces pagasta pārvaldē.

Aicinājumam izrādījās necerēti liels skaits atbalstītāju gan no Lielauces un Īles, gan kaimiņu pagastiem. Kopā tika savākts aptuveni 80 kg sveču atlikumu.

Sakām sirsnīgu paldies katram Lielauces un Īles iedzīvotājam, kurš iesaistījās mūsu akcijā. Kā arī Dobeles pagasta pārvaldei, pārvaldes vadītāja Dace Škorņika, Tērvetes pagasta  kultūras namam un pagasta pārvaldei, pārvaldes vadītājs Māris Berlands, Bikstu pagasta pārvaldei, pārvaldes vadītāja Irēna Dabra. Paldies arī Dobeles sporta skolas metodiķei Sintijai Liekniņai.

Viss kopīgi sarūpētais 17.janvārī ir ceļā uz biedrību “SOS palīdzība Ukrainai”, kas gatavos un nodos  sveces Ukrainas armijai.

Lielauces pagasta pārvaldes vadītāja Dina Meldere