Notikumi

Lielauce

Kaislīgs spiningotājs Edgars Dejus aicina visus makšķerniekus uz asaru copi “Lielauces asaris 2023” 12. augustā LVM Lielauces ezera laivu bāzē.

Pēc tam, kad ar rekordlielu dalībnieku laivu un makšķernieku skaitu bija noslēgušās biedrības “Lielauces attīstībai” organizētās spiningošanas sacensības, pie Ivara Bušmaņa vērsās viens no to dalībniekiem – Edgars Dejus un pieteicās noorganizēt asaru sacensības. Kas sākotnēji likās nepaveicami (tik ātri, ka nav nevienā kalendārā, biedrībai nav brīvu finanšu, sponsori jau savu labvēlību sadalījuši), to Edgars soli pa solim paveica un šobrīd esam pārliecināti: asaru sacensības Lielauces ezerā notiks! Šoreiz tās būs maksas sacensības ar dalības maksu – domājam, ka 10 eiro no laivas kaislīgiem makšķerniekiem nebūs šķērslis, lai pieteiktos.

Uz biedrības kā sacensību organizatora juridiskās platformas, iesaistoties aktīviem trim tās biedriem – Arnim Fišeram, Zigmāram Zizlānam un Renātei Kalniņai ­– ir izveidojies organizatoru kodols. Edgaram ir izdevies sapulcināt atbalstītājus – “Ratter Baits”, “Esma Fishing”, “Ar makšķeri”, “Āķis lūpā”. Edmunds Bērziņš gatavo unikālus identifikatorus. “Scrap & Botlle’s” jau izgatavojis oriģinālus kausus sacensību uzvarētājiem. “Latvijas Mediju” žurnāls “Lielais Loms” ir uzņēmies par šīm sacensībām informēt makšķernieku saimi. Savukārt AS “Latvijas valsts meži” ne tikai atvēl visas savas Lielauces ezera bāzes laivas, bet arī gatavo ceļojošo kausu uzvarētāja komandai.

Atliek tikai pieteikties pa e-pastu lielaucesasaris@inbox.lv, norādot komandas nosaukumu, abu dalībnieku vārdus, uzvārdus, vecumu, kontakttālruņus. Skat. nolikumu

Spiningošana

.